Preloader Image

Apie mus

Gediminas Mačiulskis,
perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ įkūrėjas:

Esu Gediminas ir groju visą gyvenimą. Muzika ir būgnai man – kaip deguonis, pripildantis kiekvieną dieną neįtikėtinų spalvų, o Vakarų Afrikos kultūra tapo tais atrastais turtais, kurie pakeitė gyvenimą į ryškesnį nei kada nors galėjau įsivaizduoti.

Ar žinojote, kad Vakarų Afrikos muzikos iki šiol mokoma autentiškuoju būdu – mokytojas savo žinias perduoda mokiniui tik gyvai, be jokių natų sąsiuvinių?

Esu laimingas turintis galimybę mokytis iš pačių geriausių šiai dienai meistrų pasaulyje – Babara Bangoura, petit Adama Diarra, Mousse Drame, Sidiki Dembele, Harouna Dembele, Famoudou Konate, Billy Konate ir labai džiaugiuosi afrikietiškos muzikos stebuklu galintis dalytis savo gimtoje šalyje. Viena didžiausių per muziką ateinančių dovanų – susitikimai su žmonėmis, kurie išdrįsta pažinti kitokią ir kelionę pasauliui suteikiančią kalbą – muzikos kalbą.

Tad kviečiu kalbėtis būtent taip – atrandant galimybę muzikoje išgirsti ir būti girdimam, o šioje patirtyje būti lydimiems entuziastingo „Afrikos būgnų“ kolektyvo.

Afrikos Būgnai įkūrėjas Gediminas Mačiulskis